Çarşamba, 11 Mart 2020 / Published in Bütün Yayınlar, Etkinlikler
08 Mart 2020 Pazar günü Dünya Kadınlar Günü kapsamında Yahya Kaptan Koleji İlkokulu olarak okulumuzun velileri, öğrencileri ve öğretmenleri ile Seka Park’ta unutulmayacak bir kahvaltı günü gerçekleştirdik.*ş.
Salı, 03 Mart 2020 / Published in Bütün Yayınlar, Etkinlikler
Türkiye Buz Pateni Federasyonu’nun“Short Track 4 Şampiyonası”nda 5.sınıf öğrencimiz Mert Eren Çeken 1. olmuştur.
Perşembe, 27 Şubat 2020 / Published in Bütün Yayınlar, Etkinlikler
Yahya Kaptan Koleji olarak 27 Şubat Dünya Ressamlar Günü’nü anlamlı bir sergi ile kutluyoruz. 2. 3. 4. 5. 6. sınıf ve kulüp öğrencilerimizin çalışmalarından oluşan “Dünya Ressamlarından Yansımalar” sergimiz 25.Şubat ile 3 Mart tarihleri arasında Arasta Park Avm’de sergilenmeye başladı. Öğrencilerimizin başarılarını tebrik ediyoruz.
Salı, 25 Şubat 2020 / Published in Bütün Yayınlar, Etkinlikler
8.Sınıf öğrencilerimizin motivasyonunu arttırmak amacıyla lise gezileri düzenlendi. Kabataş Erkek Lisesi ve Özel Saint-Michel Fransız Lisesi’ni ziyaret etme fırsatını buldular.Bol keyifli, bilgilendirici ve motive edici gezimiz Miniatürk gezisi ile devam etti.  
Cumartesi, 22 Şubat 2020 / Published in Bütün Yayınlar, Etkinlikler
Pazartesi, 10 Şubat 2020 / Published in Bütün Yayınlar, Etkinlikler
Perşembe, 09 Ocak 2020 / Published in Bütün Yayınlar, Etkinlikler
Salı, 07 Ocak 2020 / Published in Bütün Yayınlar, Etkinlikler
Özel Yahya Kaptan Koleji İlkokulu olarak Sosyal Sorumluluk Projelerini çok önemsiyoruz. Sosyal Sorumluluk Projelerimizden biri olan “Dileğim Gerçek Olsun” projemizi gerçekleştirmek adına ihtiyaç sahibi okulumuz ilçe milli eğitim müdürlüğü kanalı ile Balören İlkokulu olarak belirlendi. Balören İlkokulu öğrencilerinin istedikleri oyuncaklar yardımsever öğrencilerimiz tarafından alındı ve bire bir teslim edilmek üzere yola çıktı. Başta desteğini esirgemeyen
Cumartesi, 04 Ocak 2020 / Published in Bütün Yayınlar, Etkinlikler
Uluslararasi Paten Birliği’nce (ISU) Ankara’da düzenlenen Short Track Junior Challenge Series Danubia – Avrupa Şampiyonası’nda Ümitköy Spor Kompleksi’nde yapılan, 13 ülkeden 156 sporcunun katıldığı yarışmada 5.sınıf öğrencimiz Mert Eren Çeken Avrupa 6.sı olarak C milli olma şansını yakaladı. Öğrencimiz ayrıca Kocaeli bölge yarışmasında Derince Buz Pisti’nde yapılan, 65 sporcunun katıldığı yarışmada 3.olarak bitirmiş ve bronz
Pazartesi, 25 Kasım 2019 / Published in Bütün Yayınlar, Etkinlikler
Pazar, 10 Kasım 2019 / Published in Bütün Yayınlar, Etkinlikler
Çarşamba, 30 Ekim 2019 / Published in Bütün Yayınlar, Etkinlikler
TOP